Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w: Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

SAP Basis Consultant

Deloitte Polska

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 cze 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Aktualnie do Działu Konsultingu poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku SAP Basis Consultant

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracji systemów SAP minimum 2 lata (monitoring, transports, RFC/http connections, backups, SAP notes, printers )

  • Doświadczenie przy wykonywaniu kopi systemów SAP

  • Doświadczenie z instalacją systemów SAP

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów Windows Server oraz Linux SUSE/RHEL

  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego logicznego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość bazy HANA,MaxDB lub ASE (Sybase)

  • Znajomość Systemu S/4Hana, SAP Web Dispatcher, SAP FIORI

  • Doświadczenie przy aktualizacji systemów SAP AS ABAP / SAP AS JAVA z wykorzystaniem SUM (Software Update Manager)

  • Certyfikaty z administrowania systemi SAP

To oferujemy

  • Praca z zacisza domowego lub w biurze - co wolisz

  • Elastyczne godziny pracy

  • Różne formy współpracy (w tym umowa o pracę)

  • Prywatna opieka medyczna, Ubezpiecznie na życie, Karta Multisport

  • Szkolenia i certyfikacje w ramach SAP

  • Lekcje języków obcych

  • Udział w dużych i kompleksowych projektach SAP ERP w Polsce i Unii Europejskiej

  • Zdobycie doświadczeń w programach transformacji biznesowej w oparciu o platformę S/4HANA;

  • Przyjazna atmosferę pracy i współpraca w zespole zaangażowanych profesjonalistów

  • Indywidualny program mentoringowy

  • Rozwój i ścieżka kariery dopasowana do Twoich potrzeb

Więcej o nas:

  • Deloitte dynamicznie rozwija dział usług wdrożeniowych SAP i jest rozpoznawane jako lider zarówno przez firmę SAP jak i niezależne agencje analizujące rynek (Gartner, Forrester): https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/deloitte-swiatowym-liderem-wsrod-dostawcow-sap-4hana.html

  • Rozwiązujemy wspólnie z naszymi klientami złożone problemy biznesowe i poszukujemy nowych sposobów działania z wykorzystaniem automatyzacji, cyfryzacji i integracji systemów.

  • Korzystamy z metodyk Agile i Design Thinking, oraz najnowszych technologii, włącznie z rozwiązaniami chmurowymi, zaawansowanej analityki, IoT oraz inteligencji stosowanej, by dostarczać rozwiązania SAP nowej generacji.

Czego się spodziewać po złożeniu aplikacji?

Jeśli Twoje CV będzie dla nas interesujące, rekrutacja będzie składać się z kilku etapów:

1. Krótka rozmowa telefoniczna z HR

2. Dwa spotkania z fanastycznymi ludźmi z zespołu SAP

3. Finalna decyzja

Proste, prawda? Dlatego nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy