Oferta pracy

SAP BO 3rd Level Support Specialist with German and English

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i ocena zgłoszeń od IM, RF, PM i CM oraz ustalanie ich priorytetów, rozwiązywanie i przekazywanie;

  • Tworzenie, inicjowanie i przetwarzanie ticketów PM i CM;

  • Ciągła optymalizacja usług (CIP);

  • Przegląd, rozszerzenie, dopasowanie, utworzenie "Access Level" w SAP BO CMC w zakresie zarządzania uprawnieniami;

  • Regularny przegląd, dostarczanie, udostępnianie wpisów wiedzy dla upstream lub własnej jednostki wsparcia;

  • Zapewnienie trwałości dokumentacji;

  • Administrowanie platformą (np. utrzymywanie porządku, śledzenie problemów, aktywne zarządzanie);

  • Dostarczanie pakietów oprogramowania i wymagań technicznych dla instalacji oprogramowania;

  • Konfiguracja instalacji projektu na środowiskach SAP BO.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);

  • Bardzo dobrej znajomości produktów SAP-BO;

  • Bardzo dobrej znajomości technologii (klient/serwer) Unix/AIX i Windows;

  • Bardzo dobrej znajomości języka SQL;

  • Dobrej znajomości technologii baz danych i systemów źródłowych (Oracle, DB2, MS SQL, SAP BW, SAP Embedded BW, HANA)[;

  • Bardzo dobrej znajomości BW, dla wsparcia projektów BO opartych na BW (w tym BW-ETL, analiza przepływu danych, sprawdzanie autoryzacji, IP, ABAP);

  • Bardzo dobrej znajomości produktów Microsoft Office (w szczególności Excel i PowerPoint BO Add-in, a także VBA);

  • Aktualnego certyfikatu SAP-BO lub udokumentowanego doświadczenia projektowego (co najmniej 3 lata) z produktami SAP BO;

  • Bardzo dobrej umiejętności analityczne i metodyczne podejście.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy;

  • Możliwość dalszego rozwoju kariery w nowo powstającym zespole;

  • Umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie umowa na czas nieokreślony;

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim!