Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP Business Analyst

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Dla jednego z naszych Klientów, do globalnego działu SAP, który: wdraża, utrzymuje oraz usprawnia systemy obsługując pond 3000 użytkowników, w 17 krajach, poszukujemy obecnie:

    SBA/POZ/062018

    Obowiązki:

    • Wdrażanie, rozwijanie i utrzymywanie modułów SAP
    • Ulepszanie dotychczasowych projektów, proponując prostsze, solidniejsze rozwiązania, które można konserwować zgodnie z priorytetem Service Delivery Analyst
    • Mapowanie procesów
    • Analiza wymagań biznesowych i definiowanie rozwiązań

    Wymagania:

    • Min. 4 lata praktycznego doświadczenia w SAP (konfiguracja oraz projektowanie procesów)
    • Przeprowadzone min. 2 pełne cykle życia projektu
    • Wiedza SAP  w poszczególnych modułach i podmodułach, wiedza integracyjna, podstawowa znajomość wiedzy z zakresu ABAP
    • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Zdolność szybkiego podejmowania decyzji
    • wiedza modułowa SAP - moduły SAP FI i SAP CO, w tym integracja FI-CO
    • Znajomość integracji wyżej wymienionych modułów (FI i CO) z SD MM LES PP PM QM APO
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Kartę multisport
    • Owocowe środy- kosze świeżych owoców
    • 30 min przerwę lunchową wliczoną w czas pracy
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Karty rabatowe
    • Liczne szkolenia wewnętrzne
    • Pracę w centrum miasta w jednym z najnowocześniejszych budynków w Poznaniu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.