Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sap Business One Tech Consultant

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAP BUSINESS ONE TECH CONSULTANT

    WYNAGRODZENIE

    12 000 – 22 000 PLN

    KORZYŚCI

    Forma współpracy
    Dostosujemy ja Twoich preferencji. Wybierz czy interesuje Cie umowa o prace czy B2B?

    Pełen pakiet benefitów pracowniczych
    Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, kursy językowe, szkolenia.

    Międzynarodowe wyzwania
    Będziesz prowadzić projekty zarówno dla polskich jak i międzynarodowych Partnerów firmy.

    Praca zdalna
    W ramach możliwości związanych z realiami prowadzonego projektu klika dni w tygodniu możesz pracować całkowicie zdalnie.

    ZADANIA

    Tłumaczysz miękkie na twarde
    Po rozmowie z Klientem przekładasz jego wymagania biznesowe na konkretne procesy i łączysz je z aktualnymi rozwiązaniami IT stosowanymi przez firmę.

    Dostosowujesz SAP
    Personalizujesz i dostrajasz SAP Business One do wymagań Klienta. Instalujesz, konfigurujesz i utrzymujesz system (w wersjach 9.3, 9.2 i 9.1 działających na systemie operacyjnym Microsoft i serwerach SQL).

    Rozbudowujesz system
    Rozwijasz funkcjonalności i utrzymujesz interfejsy oraz integracje SAP (B1i). Tworzysz zapytania SQL potrzebne do raportowania.

    OCZEKIWANIA

    Doświadczenie
    Twoja znajomość systemu SAP Business One trwa co najmniej 5 lat. Znasz go od podszewki od wersji 8.81 w górę.

    Moduły
    Od przynajmniej 3 lat pracowałeś z modułami odpowiedzialnymi za produkcje, logistykę i elementy finansowo-controllingowe.

    Podróżowanie
    Lubisz latać. W zależności od fazy prowadzonego projektu praca w delegacji może stanowić 30-40% Twojego czasu pracy.

    Wykształcenie
    Bardziej istotne są umiejętności potwierdzone praktyka w obszarze IT albo studia wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym.
    Język
    Angielski - swobodnie posługujesz się językiem w mowie i piśmie (min. C1). Codzienne współpracujesz ze Specjalistami z całego świata.

    Znasz SAP?

    Ta oferta nie do końca pasuje do Twojego profilu?
    Aplikuj. Zaproponujemy Ci inną rolę.

    Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Higher Sp z o.o z siedzibą w Warszawie (00-079) przy ul. Krakowskie Przedmieście 79/300 w celu i zakresie niezbędnym do prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania."