Oferta pracy

SAP Business Partner

INVADO Sp. z o.o.

Leśna 2

Dzielna (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Project Managerem SAP

  • Udział w międzynarodowym projekcie wdrożenia SAP

  • Współudział w koordynowaniu działań w ramach realizacji projektu wdrożenia SAP w Spółce

  • Monitorowanie realizacji zadań w ramach projektu

  • Współudział w zarządzaniu zmianami w projekcie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP

  • Znajomość systemu SAP w zakresie jego funkcjonalności

  • Znajomość narzędzi zarządzania projektami – mile widziana

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętność wywierania wpływu i zarządzania zmianą

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.

  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.

  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.

  • Program Rekomendacji Pracowniczych.

  • Bezpłatny parking dla pracowników.

  • Bezpłatny transport na trasie Częstochowa-Dzielna–Częstochowa.

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

Przewiń do profilu firmy