Oferta pracy

SAP & Business Platform Consultant

AmRest Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

O projekcie

Jako SAP & Business Platform Consultant będziesz odpowiadać za zapewnienie wsparcia i utrzymania dla rozwiązania SAP ERP głównie w obszarze SAP FI CO i podstawowe wsparcie dla pozostałych systemów biznesowych. Twoja rola będzie obejmowała również wsparcie drugiej linii w obszarze SAP FI CO, współpracę z kluczowymi użytkownikami SPA oraz zewnętrznymi dostawcami wsparcia SAP (trzecia linia wsparcia).

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie i koordynowanie zmian zgodnie z wymaganiami biznesowymi oraz zagwarantowanie że incydenty i zlecenia są rozwiązywane w terminach określonych przez SLA,

  • Współpraca z działem Development w kwestii dostarczenia wymagań technicznych, niezbędnych analiz i dokumentacji w celu wsparcia procesów biznesowych i zarządzania zmianami,

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w zakresie trzeciej linii wsparcia gdy jest to niezbędne do świadczenia usług dla biznesu,

  • Ścisła współpraca z przedstawicielami działu IT oraz działu finansowego w celu zbierania wymagań i standardowych rozwiązań SAP,

  • Wsparcie aktualizacji SAP oraz wsparcie testów akceptacyjnych użytkowników (UAT) prowadzonych przez użytkowników biznesowych,

  • Współpraca z działami finansowymi w zakresie ciągłego doskonalenia narzędzi i procesów finansowych,

  • Podstawowe wsparcie systemów biznesowych tj. Ambuy, Alloy, Amodit,

  • Budowanie relacji zawodowych z kluczowymi użytkownikami biznesowymi w celu zapewnienia silnego zrozumienia procesów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • Bardzo dobra znajomość programu SAP oraz pakietu MS Office,

  • Umiejętności efektywnego zarządzania czasem,

  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne, dokładność, dbanie o szczegóły,

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w ramach podobnych odpowiedzialności,

  • Język angielski na poziomie B2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji,

  • Premia roczna - do 10% rocznych zarobków brutto,

  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym,

  • Spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,

  • Przyjazną atmosferę i kulturę dzielenia się wiedzą,

  • Ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne