Oferta pracy

SAP Cloud Architect

HICRON sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie, Kraków

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Przejęcie pełnej odpowiedzialności za dostarczenie dla klienta rozwiązania informatycznego opartego o SAP Cloud

  • Praca z klientem konsultantami i programistami? nad identyfikacją wymagań możliwych do realizacji przy wykorzystaniu SAP Cloud

  • Tworzenie strategii i taktyk przeniesienia wymaganych funkcjonalności do SAP Cloud oraz integracji z istniejącymi systemami

  • Projektowanie i wdrażanie wraz z wymaganym zespołem rozwiązań dla klientów przy wykorzystaniu SAP Cloud

  • Stałe poszerzanie kompetencji własnych w zakresie rozwiązań SAP Cloud

  • Rozwój kompetencji SAP Cloud w Hicron poprzez rozbudowę i szkolenie osób w zespole

  • Aktywne uczestnictwo w działaniach sprzedażowych, rozpoznawanie potrzeb klientów, proponowanie rozwiązań opartych o SAP Cloud, współpraca przy przygotowywaniu ofert

  • Współtworzenie i aktywny udział w rozbudowie oferty Hicron w obszarze SAP Cloud

Nasze wymagania

  • Potwierdzone min. 5 letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji dla przedsiębiorstw opartych o rozwiązania webowe i chmurowe

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji Cloud Native

  • Praktyczna znajomość środowiska Cloud Foundry

  • Pro kliencka postawa oraz wrażliwość na biznesowe wyzwania partnerów Hicron

  • Otwartość na korzystanie w projektowanych rozwiązaniach z wysokopoziomowych usług chmurowych

  • Biegłość w komunikowaniu się w języku angielskim

  • Otwartość na podróże służbowe

Mile widziane

  • Doświadczenie w SAP Cloud Platform

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji chmurowych w oparciu o Node.js

  • Doświadczenie w JavaScript Frontend Frameworks, np. React, Angular, UI5

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami bądź zespołem

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu nowej linii usług w Hicron

  • Szeroki zakres odpowiedzialności oparty o zaufanie przełożonych

  • Możliwość kreowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla klientów Hicron

  • Rozwój w elastycznej organizacji korzystającej z wiedzy i doświadczenia swoich pracowników i współpracowników

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu obowiązków

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, inicjatywy integracyjne, sportowe i charytatywne realizowane w firmie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy