Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SAP Consultant (HCM)

NATEK POLAND

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • SAP HCM

  • ABAP

  • Fiori

O projekcie

Dołącz do NATEK wspierając projekty dla cenionych insystucji bankowych, finansowych i telekomunikacyjnych, projekty dotyczą rozwoju i utrzymania środowiska SAP. Obecnie szukamy specjalisty w obszarze SAP HCM.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie aplikacji w modułach

  • Aktywny udział w projektach z zakresurozwijania i udoskonalania systemu SAP w wybranych obszarach (moduły: HR).

  • Przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzonego rozwoju aplikacji

  • Przygotowywanie kosztorysów oraz rozwiązań pod wskazany projekt

  • Zarządzanie produkcją

  • Wdrażanie systemu informatycznego firmy

Nasze wymagania

  • Min. 5+ lat doświadczenia we wsparciu klienta w obszarze SAP HCM (moduł płacowy)

  • Ok. 2 pełne cykle projektowe podczas realizacji projektów wdrożeniowych bądź aktualizacji / upgrade systemów SAP HCM

  • Znajomość konfiguracji modułów (np. PY/PA/ TM/ OM/ TV)

  • Umiejętności programowania ABAP

  • Raportowanie SAP HCM

  • Optymalizacja zapytań pod kątem wydajnościowym

  • Znajomość rozwiązania SAP ESS/MSS

  • Znajomość Workflow

Mile widziane

  • Znajmość SAP Success Factor

  • Znajomość integracji ALE, RFC, Web Service

  • Tworzenie nowych rozwiązań w zakresie : nowe infotypy, raporty, interfejsy

  • Analiza, specyfikacja, tworzenie nowych rozwiązań, rozszerzeń w zakresie modułów PY,PA, TM, OM, TV, integracja

  • Ogólna wiedza z rozwiązań chmurowych SCP, WebIde

  • Certyfikaty / Szkolenia

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • specjalista SAP

To oferujemy

  • Długofalową współpracę opartą o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność,

  • Pracę w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego ,

  • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,

  • Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami, n Elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość pracy 100% zdalnej,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport lub My Cafeteria,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • NATEK loyalty Club,

  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,

  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Przewiń do profilu firmy