Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP Consultant

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DUNE s.r.l.

    Dune jest partnerem Digital Transformation w SeldonGroup, dynamicznej i międzynarodowej grupie z siedzibą we Włoszech - aktywnej w IT Consulting od 2005 roku, składającej  się z sześciu firm działających w różnych krajach, jak Włochy i Francja.

    Dune - we współpracy z Seldon - uruchomił nową jednostkę biznesową SAP, która dynamicznie się rozrasta i planuje zostać  w ciągu najbliższych 3-5 lat jednym z czołowych liderów  w dziedzinie doradztwa IT w Europie. Zgodnie z tą wizją, Dune uważa Polskę za jeden z najważniejszych obszarów gospodarczych w Europie i kluczowym krajem dla  przyśpieszenia jej międzynarodowego rozwoju.

    Dołącz do nas i zbuduj z nami silny i stabilny polski oddział, w którym gwarantujemy sukces oraz dajemy możliwości rozwoju i kariery !

    SAP Consultant - FI/CO/SD/MM/WM/PP/CS

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Oszacowanie wymagań biznesowych i zadań, wprowadzanie zmian oraz ich usystematyzowanie
    • Ułatwianie i wykonywanie szczegółowych prac inżynieryjnych z uwzględnieniem priorytetów i szczegółowego projektowania procesów biznesowych
    • Przeprowadzanie analiz, projektowanie funkcjonalne, testowanie i dokumentowanie kompleksowych rozwiązań integracyjnych
    • Prowadzenie i zarządzanie testami - testowanie nowych funkcji (Unit Test i Function Test w IT) - wykonywanie Integration Test i User Acceptance Test z kluczowymi użytkownikami biznesowymi
    • Prezentacja gotowych produktów i opracowanych funkcjonalności
    • Wkład w IT / Biznes lub dokumenty walidacyjne w projektach - wsparcie
    • Szkolenie kluczowych użytkowników i odpowiednich współpracowników SAP CC w procesach ERP
    • Przekazywanie wiedzy, dokumentacji i rozwiązań do zespołu wsparcia

    Wymagane umiejętności:

    • Wykształcenie wyższe (magister, licencjat lub równoważny)
    • 3-7 lat doświadczenia w pracy na stanowisku konsultanta SAP w konfiguracji i integracji w co najmniej jednym z obszarów SAP: FI / CO / SD / MM / WM / PP / CS
    • Wielokrotne doświadczenie w cyklu życia projektu od początku do końca w zakresie wdrażania SAP i innych systemów biznesowych
    • Zapoznanie się z funkcjami standardowymi SAP (np. ERP, Hana itp.) i procedurami Custom Development
    • Doświadczenie w zmianie organizacyjnej / zmianie procesu i zarządzaniu transformacjami
    • Orientacja na klienta i umiejętność pracy w zespole, motywacja do pracy oraz łatwość dopasowania się do sytuacji
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Certyfikacja SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zróżnicowane portfolio projektów z interesującymi wyzwaniami technologicznymi
    • Otwarta kultura korporacyjna o wysokim tempie innowacyjnym
    • Program szkoleń i możliwości rozwoju
    • Wsparcie w podejmowaniu nowych wyzwań i obowiązków - pełny proces wdrażania
    • Zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającym się środowisku
    • Mozliwość bycia częścią nowo utworzonego zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dune S.r.l. z siedzibą w Mediolanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dune S.r.l. z siedzibą w Mediolanie przy ul. Anfiteatro, 5 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.