Logo Pracuj.pl

SAP EWM Consultant

Arvato PolskaO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • Fiori

  • S/4 HANA

Mile widziane

  • ABAP

  • Agile

O projekcie

Dział SAP składa się z ponad 60 osób – Konsultantów, Developerów oraz Specjalistów. Zespół do którego aplikujesz to 4-osobowy team, w skład którego wchodzą Konsultanci SAP.

Zespół do którego dołączysz, w swej codziennej pracy, zajmuje się obsługą międzynarodowego klienta z branży fashion, zarówno w aspekcie wdrażania nowych jak i utrzymywania istniejących rozwiązań związanych z modułem EWM w SAP.

Konsultanci biorą również udział w pełnych cyklach wdrożeniowych, nowych lokalizacji magazynowych, dla przyszłych klientów z branży fashion, high-tech oraz healthcare. W ich trakcie mają okazję, wymieniać się wiedzą oraz doświadczeniem z Konsultantami i Specjalistami z polskich oraz zagranicznych oddziałów Arvato Supply Chain Solutions.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie obszaru Supply Chain Management,
  • wdrażanie nowych klientów w oparciu o zdecentralizowany system SAP EWM powiązany z systemem S/4 HANA,
  • obsługa serwisowa istniejących rozwiązań w zakresie wszystkich procesów mających miejsce w obsłudze firm z branży e-commerce.
  • uczestniczenie w międzynarodowych projektach.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Konsultant SAP w module EWM,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2),
  • znajomość podstaw języka programowania ABAP (debugowanie, rozumienie kodu),
  • znajomość procesów biznesowych w logistyce,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • otwartość i proaktywność.

  • Doświadczenie w cyklach wdrożeniowych SAP w module EWM,

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B
  • udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato,
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • branżowe platformy e-learningowe (m.in. SAP Learning Hub),
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • treningi umiejętności miękkich,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • dostęp do książek SAP Press,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Wstępny wywiad telefoniczny z pracownikiem HR

2

Spotkanie zdalne z liderem zespołu oraz pracownikiem HR

Aktualne oferty pracodawcy
MPK – W142

SAP EWM Consultant, mazowieckie