Oferta pracy

SAP FI Consultant for Polish localization add-ons

Deloitte Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór merytoryczny nad budową rozwiązań technicznych z zakresu raportowania statutowego z systemu SAP;

  • Udział we wdrożeniach rozszerzeń systemu SAP z zakresu raportowania statutowego w roli konsultanta wiodącego;

  • Tworzenie dokumentacji i instrukcji dla użytkowników biznesowych;

  • Świadczenie usług utrzymania rozwiązań wdrożonych u Klientów.

Nasze wymagania

  • 1-2 letnie praktyczne doświadczenie we wdrożeniach JPK;

  • Dobra znajomość procesów biznesowych w obszarach SAP FI/MM/SD w kontekście JPK;

  • Znajomość struktur JPK i zagadnień związanych z ich raportowaniem w systemie SAP;

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawną komunikację w środowisku międzynarodowym;

  • Mile widziana znajomość JIRA Software.

To oferujemy

  • Praca z zacisza domowego lub w biurze - co wolisz

  • Elastyczne godziny pracy

  • Różne formy współpracy (w tym umowa o pracę)

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpiecznie na życie, karta Multisport

  • Szkolenia i certyfikacje w ramach SAP

  • Lekcje języków obcych

  • Udział w dużych i kompleksowych projektach SAP ERP w Polsce i Unii Europejskiej

  • Zdobycie doświadczeń w programach transformacji biznesowej w oparciu o platformę S/4HANA

  • Przyjazna atmosferę pracy i współpraca w zespole zaangażowanych profesjonalistów

  • Indywidualny program mentoringowy

  • Codzienna możliwość realnego wpływu na biznes

  • Rozwój i ścieżka kariery dopasowana do Twoich potrzeb

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Czego się spodziewać po złożeniu aplikacji? Jeśli Twoje CV będzie dla nas interesujące, rekrutacja będzie składać się z kilku etapów:

1. Krótka rozmowa telefoniczna z HR

2. Dwa spotkania z fanastycznymi ludźmi z zespołu SAP

3. Finalna decyzja

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy