SAP FI Consultant

  • Poznań, wielkopolskie
  • Górecka 1, Poznań, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • konfiguracja i programowanie w module SAP FI
    • rozwój i optymalizacja procesów biznesowych w module FI
    • doradcze wsparcie kluczowych użytkowników FI bazujące na najlepszych praktykach SAP
    • rozwiązywanie zadań z pierwszej i drugiej linii wsparcia
    • współpraca z działem technicznym przy wprowadzaniu złożonych zmian systemowych (developerzy i systemy współpracujące)
    • praca w oparciu o system ticketowy (jira)
    • współpraca w ramach międzynarodowego zespołu wsparcia
    • komunikacja w języku angielskim z biznesem i zespołem wsparcia

    Wymagania:

    • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność konfiguracji SAP FI
    • znajomość procesów biznesowych w obszarze FI (GL, AP, Bank, integracja FI-SD)
    • umiejętność programowania i debugowania w ABAP
    • umiejętność komunikacji z biznesem (zbieranie wymagań / testowanie)

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Stabilne zatrudnienie w uznanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów
    • Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji
    • Wysoką kulturę organizacyjną opartą na szczerej komunikacji i współpracy
    • Otwartość na inicjatywy i potrzeby

    bottom