Oferta pracy

SAP FI Expert

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.oO firmie

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o

Plac Konesera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacji w implementacji rozwiązań SAP, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów procesowych i systemowych

  • Proponowanie, przy współpracy z biznesem, usprawnień istniejących w organizacji rozwiązań SAP

  • Współpraca z regionalnym zespołem ds. SAP i zgłaszanie koniecznych zmian w systemie

  • Udział i wsparcie systemowe w projektach wdrożeniowych

  • Pełnienie roli pierwszej linii wsparcia dla technicznych zapytań dotyczących systemu SAP moduł FI

  • Testowanie rozwiązań wdrożonych przez zespół SAP oraz ich dokumentowanie

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla nowych i obecnych użytkowników, kontrola uprawnień użytkowników (nadawanie/zmiana uprawnień)

  • Tworzenie wewnętrznych procedur i dokumentacji z obszaru SAP

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Key User, Konsultant SAP lub podobnym

  • Bardzo dobra znajomość procesów SAP FI i umiejętność technicznego opisu wymaganych usprawnień systemu

  • Rozumienie procesów operacyjnych i biznesowych

  • Praktyczne doświadczenie w koordynowaniu i wdrażaniu projektów z obszaru SAP (nie wymagamy certyfikacji ani doświadczenia na stanowisku Project Managera)

  • Umiejętności analityczne, przyczynowo - skutkowe rozwiązywanie zagadnień

  • Proaktywność w proponowaniu rozwiązań

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i wysokie umiejętności pracy zespołowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość procesów księgowych wykonywanych w SAP lub innym systemie ERP

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (elastyczne podejście do ilości dni pracy w biurze i w domu)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • komputer do użytku prywatnego

    • program emerytalny

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • karty przedpłacone

    • dofinansowanie wypoczynku

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    Wienerberger to wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami. Wienerberger w Polsce towarzyszy budującym inwestorom od prawie 25 lat. Ceramiczne pustaki Porotherm, dachówki ceramiczne Koramic oraz cegły klinkierowe Terca to połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym Wienerberger pozostaje liderem jakości i innowacji.

    Przewiń do profilu firmy