Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP Fiori/UI5 Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Górecka 1, 61-001 Poznań, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Tworzenie widoków z wykorzystaniem SAPUI5
    • Programowanie warstwy serwerowej w ABAP
    • Realizacja wewnętrznych projektów (inhouse)
    • Utrzymanie istniejących aplikacji, realizowanie zmian
    • Wsparcie oraz rozwój obszaru Supply Chain Management

    Wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych za pomocą HTML5, CSS3, JavaScript
    • Doświadczenie w pracy z frameworkami oraz technologią SAP Fiori
    • Znajomość języka programowania ABAP
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Zainteresowanie procesami biznesowymi w obszarze logistyki

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Jasną ścieżkę kariery
    • Stabilne zatrudnienie w uznanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Ciekawe projekty realizowane dla największych polskich i światowych marek
    • Pracę z zespołem doświadczonych specjalistów
    • Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji
    • Wysoką kulturę organizacyjną opartą na szczerej komunikacji i współpracy
    • Otwartość na inicjatywy i potrzeby

    bottom