Oferta pracy

SAP HR/HCM Consultant

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SAP HR/HCM ConsultantNumer ref.: SH/KR

Obowiązki:

  • przeprowadzanie analizy funkcjonowania systemu SAP HR / HCM,
  • wsparcie dla obecnych klientów - użytkowników europejskich,
  • dokumentowanie i testowanie funkcjonalności systemu,
  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu,
  • obsługa aplikacji i zarządzanie strukturami SAP w module HR,
  • współdziałanie z wieloma zespołami w celu zapewnienia wsparcia technicznego na wysokim poziomie,
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i techniczne wsparcie dla obszaru HR.

Wymagania:

  • doświadczenie w konfiguracji SAP HR / HCM
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem,
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery,
  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (umowa o pracę / B2B),
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe itd.).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy