Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP HR Key User

  • Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)

    WYMAGANIA:

    • Dobra znajomość modułu SAP HR (w szczególności moduł payroll)
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy z modułem SAP HR z poziomu:
    • Użytkownika Kluczowego lub Konsultanta SAP HR
    • Angielski na poziomie B1/B2
    • Wysoki poziomu kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
    • Umiejętność pracy w zespole

    ZADANIA:

    • Analiza potrzeb klienta wewnętrznego
    • Pierwsza oraz druga linia wsparcia
    • Monitorowanie incydentów i rozwiązywanie pojawiających się problemów
    • Zapewnienie szkoleń / pomocy dla użytkowników końcowych
    • Proponowanie oraz wdrażanie usprawnień w systemie
    • Przygotowywanie raportów oraz analiz

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w trybie stacjonarnym
    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego do doświadczenia
      oraz wiedzy
    • Dostęp do oferowanych przez firmę benefitów
      (opieka medyczna i/lub karta MultiSport)