Oferta pracy

SAP Key User

BorgWarner

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zgłaszanie i zarządzanie dostępami użytkowników SAP

  • Koordynowanie spraw/zgłoszeń użytkowników SAP

  • Wspieranie spraw użytkowników końcowych

  • Koordynowanie błędów

  • Koordynowanie z przedstawicielem dostawców i klientów wszystkich aktywności EDI niezbędnych do tworzenia połączeń EDI

  • Ciągłe doskonalenie i rozwiązywanie zagadnień/problemów

  • Koordynowanie problemów z odbiorem materiałów

  • Codzienne wsparcie SAP WM

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego (używanego w codziennej pracy)

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe w obszarze Logistyka)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i systemu SAP

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji, otwartości i komunikacji

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Lean Management

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zastępstwo (6 miesięcy) w oparci o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w środowisku w firmie najnowszych technologii z branży motoryzacyjnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.