Logo Pracuj.pl

SAP Key User moduły FI oraz CO

MolttonO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby, która byłaby zainteresowana objęciem roli dotyczącej roll-outu systemu SAP w firmie w zakresie modułów FI/CO.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu wdrożenia systemu SAP (roll-out) w zakresie modułów FI/CO,
  • Zarządzanie zmianą przy ścisłej współpracy z zespołem projektowym oraz działem IT,
  • Koordynacja działań związanych z migracją danych,
  • Monitorowanie procesu wdrożenia, w tym koordynacja testów i szkoleń,
  • Wsparcie dla użytkowników systemu, tj. zespołu finansowego,
  • Po zakończeniu projektu wdrożeniowego możliwość dalszego rozwoju w firmie w strukturach działu finansowego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na stanowiskach finansowych w firmach z kapitałem międzynarodowym,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość systemu SAP (moduły FI/CO),
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP,
  • Wiedza z obszaru finansów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Udział w międzynarodowych projektach,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pakiet benefitów.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

SAP Key User moduły FI oraz CO, Katowice