Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP & Logistic Specialist / Specjalista ds. Logistyki i Obsługi SAP

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Netretail Sp. z o. o. jest częścią Mallgroup – jednego z liderów w branży e-commerce w Europie środkowowschodniej.
    Obecnie pilnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres zadań na stanowisku:

    • Praca w systemie SAP – wyszukiwanie błędów, raportowanie;
    • Współpraca z firmami kurierskimi;
    • Współpraca z Punktem Odbioru Towaru w zakresie obsługi dostaw i zwrotów;
    • Raportowanie w zakresie sprzętu elektronicznego, odpadów, baterii wprowadzanych na rynek.;
    • Współpraca z działem księgowości.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP;
    • Dokładność, sumienność w wykonywaniu zadań;
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność pracy z dużą ilością danych;

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Ciekawe zadania i dostęp do nowych technologii;
    • Niezwykle przyjazną, swobodną i otwartą atmosferę pracy;
    • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia.

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)"
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez naszą firmę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Netretail sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce, ul. Wrocławska 33D. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przetwarzamy dane osobowe na podstawie Twojej zgody, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje zaprzestanie w stosunku do Ciebie rekrutacji.

    Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Możesz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia przez nas kolejnych rekrutacji. W tym powinieneś wyrazić - np. w CV lub e-mailu - następująca zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Netretail sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Możesz również wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uważasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.