Oferta pracy

SAP PP Migration Expert

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

17 00022 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: SAP PP Migration Expert

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projekcie wdrożeniowym systemu SAP S4/HANA w podmiotach firmowych w Europie;

  • Dostosowywanie systemu;

  • Szkolenie kluczowych użytkowników;

  • Wsparcie uruchomienia i po uruchomieniu.

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w dostosowywaniu modułu PP

  • Doświadczenie z SAP ECC 6.0, doświadczenie z S/4HANA mile widziane

  • Solidne zrozumienie podstawowych i wspierających procesów w sprzedaży i dystrybucji, w tym przetwarzania zamówień, dostawy, wysyłki, fakturowania itp.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w dużych projektach międzynarodowych

  • Wiedza o złożoności systemów zintegrowanych

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w kierunku związanym z informatyką

Mile widziane

  • Doświadczenie w dodatkowych modułach SAP Software

  • Doświadczenie z procesami w branży motoryzacyjnej i lotniczej

Pracodawca oferuje

  • Udział w dużym międzynarodowym projekcie wdrożeniowym SAP S4/HANA (pełne wdrożenie green-field wszystkich działów, od podstaw)

  • Długoterminowa ciekawa i pełna wyzwań szansa w wiodącej międzynarodowej firmie

  • Ciągły rozwój osobisty i międzynarodowa ekspozycja

  • Długoterminowe możliwości rozwoju kariery

  • Przyjazna atmosfera i pomocny zespół

  • Imprezy firmowe, Karta MultiSport

  • Premia roczna

  • Pakiet relokacyjny

  • Home office do 40% czasu pracy

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Przewiń do profilu firmy