Logo Pracuj.pl

SAP Project Coordinator

HICRON sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jako SAP Project Coordinator w HICRON…

będziesz uczestniczyć w projektach o zasięgu krajowym i zagranicznym dla Naszych Klientów. Będziesz prowadzić małe oraz średnie projekty przy wsparciu doświadczonych Project Managerów.

Prowadząc projekty będziesz monitorować oraz kontrolować przebieg realizacji projektu z pomocą narzędzi takich jak Jira oraz confluence. Poprowadzisz je aż do ich uruchomienia i przekazania do utrzymania realizowanego przez zespół Usług Stałych.

Zapewnisz wsparcie dla Klientów i Naszych Konsultantów w realizacji projektów rozwijając swoje kompetencje w kierunku stanowiska Junior Project Managera.

Twoje działania będę obejmowały aspekty zarządzania projektami takie jak: przygotowanie, analizę, planowanie, budowanie harmonogramów, organizowanie projektów w narzędziach jira/confluence, organizowanie spotkań, komunikację oraz prezentację postępów prac do interesariuszy.

Nasze wymagania

  • samoorganizacja i samodzielność to Twoje mocne strony,
  • jesteś mistrzem komunikacji interpersonalnej,
  • potrafisz prowadzić spotkania i prezentować dane,
  • umiesz analizować dane, planować działania zarówno na poziomie ogólnym, jak i z uwzględnieniem detali,
  • lubisz pracować w angażującym środowisku pracy,
  • inicjatywa napędza Twoje działania,
  • potrafisz i lubisz pracować z pakietem Office365 i narzędziami takimi jak Jira czy Confluence,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania jest ważnym elementem Twojego DNA.
  • swobodna komunikacja (B2/C1) w języku angielskim i niemieckim zarówno w mowie jak piśmie,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie z pracą na systemach SAP będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziany będzie jeden z certyfikatów z zakresu zarządzania projektami (SAP Activate, Agile, Prince).

To oferujemy

  • pracę w zespole, gdzie cel, mistrzostwo i autonomia są najważniejsze,
  • pracę w zespole nastawionym na ciągłe doskonalenie,
  • pracę w zespole otwartym na pomysły i ich wdrażanie,
  • udział w rozwojowych projektach dla Klientów polskich i zagranicznych,
  • pracę w organizacji otwartej na inicjatywy pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności,
  • elastyczny czas pracy z możliwością home office,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, budżet szkoleniowy oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne i sportowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi prawie 300 specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwami. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java, Python). Wspieramy naszych klientów bezpośrednio w ich siedzibach, a także pracując z naszych komfortowych biur we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, a od 3 lat także z Melbourne. Realizujemy projekty na czterech kontynentach, dostarczając profesjonalne rozwiązania IT dla m.in. branż: automotive, retail, FMCG, telekomunikacja. W HICRON łączymy możliwości jakie dają najnowocześniejsze technologie, nasze międzynarodowe doświadczenie oraz atmosfera firmy o polskich korzeniach.

Aktualne oferty pracodawcy
07/12/SPC

SAP Project Coordinator, Olsztyn