Oferta pracy

SAP Project Coordinator

HICRON sp. z o.o.

Aleja Niepodległości 18

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako SAP Project Coordinator w HICRON…

będziesz uczestniczyć w projektach o zasięgu krajowym i zagranicznym dla Naszych Klientów. Będziesz prowadzić małe oraz średnie projekty przy wsparciu doświadczonych Project Managerów.

Prowadząc projekty będziesz monitorować oraz kontrolować przebieg realizacji projektu z pomocą narzędzi takich jak Jira oraz confluence. Poprowadzisz je aż do ich uruchomienia i przekazania do utrzymania realizowanego przez zespół Usług Stałych.

Zapewnisz wsparcie dla Klientów i Naszych Konsultantów w realizacji projektów rozwijając swoje kompetencje w kierunku stanowiska Junior Project Managera.

Twoje działania będę obejmowały aspekty zarządzania projektami takie jak: przygotowanie, analizę, planowanie, budowanie harmonogramów, organizowanie projektów w narzędziach jira/confluence, organizowanie spotkań, komunikację oraz prezentację postępów prac do interesariuszy.

Nasze wymagania

  • samoorganizacja i samodzielność to Twoje mocne strony,

  • jesteś mistrzem komunikacji interpersonalnej,

  • potrafisz prowadzić spotkania i prezentować dane,

  • umiesz analizować dane, planować działania zarówno na poziomie ogólnym, jak i z uwzględnieniem detali,

  • lubisz pracować w angażującym środowisku pracy,

  • inicjatywa napędza Twoje działania,

  • potrafisz i lubisz pracować z pakietem Office365 i narzędziami takimi jak Jira czy Confluence,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania jest ważnym elementem Twojego DNA.

  • swobodna komunikacja (B2/C1) w języku angielskim i niemieckim zarówno w mowie jak piśmie,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie z pracą na systemach SAP będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziany będzie jeden z certyfikatów z zakresu zarządzania projektami (SAP Activate, Agile, Prince).

To oferujemy

  • pracę w zespole, gdzie cel, mistrzostwo i autonomia są najważniejsze,

  • pracę w zespole nastawionym na ciągłe doskonalenie,

  • pracę w zespole otwartym na pomysły i ich wdrażanie,

  • udział w rozwojowych projektach dla Klientów polskich i zagranicznych,

  • pracę w organizacji otwartej na inicjatywy pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności,

  • elastyczny czas pracy z możliwością home office,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, budżet szkoleniowy oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne i sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi prawie 300 specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwami. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java, Python). Wspieramy naszych klientów bezpośrednio w ich siedzibach, a także pracując z naszych komfortowych biur we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, a od 3 lat także z Melbourne. Realizujemy projekty na czterech kontynentach, dostarczając profesjonalne rozwiązania IT dla m.in. branż: automotive, retail, FMCG, telekomunikacja. W HICRON łączymy możliwości jakie dają najnowocześniejsze technologie, nasze międzynarodowe doświadczenie oraz atmosfera firmy o polskich korzeniach.

Przewiń do profilu firmy