SAP Project Manager

HICRON sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

Jako SAP Project Manager w HICRON...

będziesz prowadzić projekty o zasięgu krajowym i międzynarodowym dla Naszych Klientów.

Będziesz odpowiadać za pełny cykl projektu. Zaczynając od etapu przedsprzedaży, na którym będziesz pracować nad zrozumieniem potrzeb Klienta, planowaniem i przygotowaniem projektu. Kolejno będziesz monitorować oraz kontrolować przebieg realizacji projektu, aż do jego uruchomienia i przekazania projektu do bieżącego utrzymania.

Będziesz wspierać Klientów w transformacji biznesowej oraz w procesie zmiany jako zaufany doradca w obszarze zarządzania projektem oraz zarządzania zmianą.

Twoje działania będę obejmowały wszystkie aspekty zarządzania projektami jak przygotowanie, analizę, planowanie, budowanie rozwiązania i harmonogramów, zarządzanie zasobami i zespołami, komunikację i prezentacje wyników do interesariuszy oraz raportowanie prac dla Klienta, jak i na poziomie PPM.

Nasze wymagania

  • 3+ lata doświadczenia w samodzielnym kierowaniu projektami SAP (warunek konieczny)

  • 1+ zakończony z sukcesem kompleksowy projekt o zasięgu międzynarodowym

  • 1+ certyfikatów z zakresu zarządzania projektami

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów: SAP Activate, Agile, Prince

  • Zaawansowana znajomość pakietu Office i narzędzi takich jak Jira czy Confluence

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim zarówno w mowie jak piśmie

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie cel, mistrzostwo i autonomia są najważniejsze

  • Pracę w zespole nastawionym na ciągłe doskonalenie

  • Pracę w zespole otwartym na pomysły i ich wdrażanie

  • Udział w rozwojowych projektach dla Klientów polskich i zagranicznych

  • Pracę w organizacji otwartej na inicjatywy pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności

  • Elastyczny czas pracy z możliwością home office

  • Indywidualny budżet szkoleniowy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma do nauki języków obcych)

  • Eventy integracyjne i rywalizacje sportowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Przewiń do profilu firmy