Oferta pracy

SAP Project Manager

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi SAP

  • Planowanie, koordynacja i nadzór działań projektowych,

  • Planowanie i kontrola budżetu projektowego

  • Zapewnianie efektywnej komunikacji oraz dbanie o dobre relacje zarówno z klientem jak i między członkami zespołu projektowego

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Merytoryczne wsparcie działań presales w zakresie pozyskiwania nowych projektów we współpracy z Działem Sprzedaży

  • Aktywne uczestnictwo w negocjacjach oraz udział w przygotowywaniu umów z klientami

  • Przygotowywanie prezentacji oraz szkoleń związanych z realizacją projektów i metodyką projektową

Nasze wymagania

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (poziom min. B2)

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami wdrożeniowymi w branży SAP

  • Analityczne myślenie, pragmatyczne podejście i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysokie zaangażowanie, komunikatywność, proaktywność oraz samodzielność

  • Dobra organizacja własnego czasu, dbanie o jakość swojej pracy i dotrzymywanie terminów

  • Znajomość branży SAP i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze

  • Posiadanie lub chęć zdobycia certyfikatu związanego z zarządzaniem projektami (np. SAP ACTIVATE, PMI, Agile PM)

To oferujemy

  • pracę projektową i rozwój pod okiem ekspertów

  • ciekawe innowacyjne projekty oparte głownie o produkty SAP S/4 HANA

  • wybór formy współpracy (umowa o pracę, B2B)

  • możliwość elastycznych godzin pracy jak i wyboru pracy zdalnej lub dojazdu do biura (Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław)

  • finasowanie certyfikacji i szkoleń bez umów lojalnościowych

  • udział w ciekawych lokalnych jak i międzynarodowych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nowoczesne technologie

  • platforma benefitowa

  • nauka języków obcych online

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Rozmowa z działem HR

3

Rozmowa z Managerem

4

Decyzja o zatrudnieniu

Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w SAP?

Dobrze się składa — szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich.

Stawiamy wyzwania, zapewniamy kompleksowe szkolenia, dajemy możliwość prowadzenia innowacyjnych projektów opartych o technologie SAP.

Przewiń do profilu firmy