Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP Project Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (min. 2 lata)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami SAP
    • Znajomość metodyk zarządzania projektami (preferowane: PMI)
    • Kreatywność oraz zaangażowanie
    • Wysoki poziom komunikacji i pracy zespołowej
    • Swoboda i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń / warsztatów
    • Certyfikacja PMP będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w zarządzaniu portfelem projektów będzie dodatkowym atutem

    Zadania:

    • Zarządzanie projektami z zakresu systemu SAP
    • Wsparcie oraz mentoring dla zespołu
    • Dbanie o rozwój kultury projektowej w organizacji
    • Przygotowywanie, planowanie oraz prowadzenie projektów
    • Prowadzenie szkoleń w tematyce zarządzania projektami
    • Określanie zakresu i komunikacja z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
    • Zarządzanie budżetem, harmonogramem oraz zasobami w projekcie

    Oferujemy:

    • Ciekawe projekty dla znanych marek
    • Pracę z kreatywnym oraz zaangażowanym zespołem
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w konferencjach / szkoleniach
    • Dużą samodzielność działania oraz decyzyjność
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę