Oferta pracy
100109

SAP Project Manager

S&T Poland Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 04 cze 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Postępu 21D

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie realizacji projektów - marża, termin, jakość, prognoza pracochłonności.

  • Codziennie planowanie, monitorowanie i rozliczanie prac Konsultantów oraz podwykonawców.

  • Reprezentowanie S&T w kontaktach z Klientem w trakcie realizacji projektu.

  • Raportowanie stanu projektu wg ustalonych wytycznych.

  • Wsparcie działań handlowych wraz z architektami i zespołem realizującym

  • Analiza ryzyka projektowego.

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • 5-letniego doświadczenia w nadzorowaniu projektów wdrożeniowych IT, ze wskazaniem na systemy klasy ERP, CRM, ECM, work-flow, BI

  • Znajomości metodyk prowadzenia projektów informatycznych potwierdzonych certyfikatem Prince2 Practitioner, PMP lub równoważnym.

  • Ogólnej znajomość rozwiązań i produktów SAP, mile widziane SAP S/4 HANA, SAP ECC

  • Wiedzy z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw.

  • Doświadczenie w dużych projektach integracyjnych lub migracyjnych będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy zespołu oraz stanowczości i empatii w planowaniu ich pracy.

  • Odpowiedzialności za wyniki projektu i realizację założonych wskaźników.

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego (min. B2).

To oferujemy

  • Możliwość poprowadzenia nietuzinkowego projektu.

  • Udział w przedsięwzięciu o bardzo dużej skali.

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu projektowego.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Możliwość dofinansowania do szkoleń i kursów.

  • Kurs językowy na platformie TUTLO.

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem.

2

Spotkanie online z Przyszłym Przełożonym i Rekruterem.

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Przewiń do profilu firmy