Oferta pracy

SAP Project Manager

HICRON sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz częścią zespołu PMO. Będziesz brać udział w projektach o zasięgu krajowym i zagranicznym dla Naszych Klientów.

  • Będziesz odpowiadać za pełny cykl projektu. Zaczynając od etapu przedsprzedaży, na którym będziesz pracować nad zrozumieniem potrzeb Klienta, planowaniem i przygotowaniem projektu. Kolejno będziesz monitorować oraz kontrolować przebieg realizacji projektu, aż do jego uruchomienia i przekazania projektu do bieżącego utrzymania.

  • Będziesz wspierać Klientów w transformacji biznesowej oraz w procesie zmiany jako zaufany doradca w obszarze zarządzania projektem oraz zarządzania zmianą.

  • Twoje działania będę obejmowały wszystkie aspekty zarządzania projektami jak przygotowanie, analizę, planowanie, budowanie rozwiązania i harmonogramów, zarządzanie zasobami i zespołami, komunikację i prezentacje wyników do interesariuszy oraz raportowanie prac dla Klienta, jak i na poziomie PPM.

Nasze wymagania

  • umiesz planować i zarządzać projektami, także w środowisku międzynarodowym,

  • umiesz konsolidować dane na poziomie ogólnym, jak i z uwzględnieniem detali,

  • samoorganizacja i samodzielność to Twoje mocne strony,

  • jesteś mistrzem komunikacji interpersonalnej,

  • potrafisz prezentować i negocjować sprawy ważne dla przebiegu projektu, także na poziomie Komitetu Sterującego czy Sponsorów Projektu,

  • lubisz pracować w angażującym środowisku pracy,

  • inicjatywa napędza Twoje działania,

  • znasz metodyki prowadzenia projektów takie jak SAP Activate, Agile, Prince,

  • potrafisz i lubisz pracować z pakietem Office365 i narzędziami takimi jak Jira czy Confluence,

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zmianą zarówno w projektach, jak i zmianach organizacyjnych,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania jest ważnym elementem Twojego DNA.

  • 3+ lata doświadczenia w samodzielnym kierowaniu projektami SAP (warunek konieczny),

  • 1+ zakończony z sukcesem kompleksowy projekt o zasięgu międzynarodowym,

  • 1+ certyfikatów z zakresu zarządzania projektami,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim zarówno w mowie jak piśmie,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w zespole, gdzie cel, mistrzostwo i autonomia są najważniejsze,

  • pracę w zespole nastawionym na ciągłe doskonalenie,

  • pracę w zespole otwartym na pomysły i ich wdrażanie,

  • udział w rozwojowych projektach dla Klientów polskich i zagranicznych,

  • pracę w organizacji otwartej na inicjatywy pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności,

  • elastyczny czas pracy z możliwością home office,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, budżet szkoleniowy oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne i sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy Zespołem Marketingu i PRu. Nasza firma działa w bardzo dynamicznej i rozwojowej aczkolwiek wymagającej branży IT, dla klientów na każdym kontynencie. Technologie nie są nam obce i lubimy to, co robimy. Nie boimy się realizacji własnych pomysłów i potrafimy przekonać, że są właściwe. A czasami wysłuchać argumentów, że jednak nie są ;) Wciąż poszukujemy nowych dróg dotarcia do klienta… a więc sprawdzenia marketingowej mocy własnej na żywym organizmie. Chcesz spróbować swoich sił w marketingu B2B? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy