SAP Project Manager

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (min. 2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami SAP
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (preferowane: PMI)
  • Kreatywność oraz zaangażowanie
  • Wysoki poziom komunikacji i pracy zespołowej
  • Swoboda i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń / warsztatów
  • Certyfikacja PMP będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu portfelem projektów będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Zarządzanie projektami z zakresu systemu SAP
  • Wsparcie oraz mentoring dla zespołu
  • Dbanie o rozwój kultury projektowej w organizacji
  • Przygotowywanie, planowanie oraz prowadzenie projektów
  • Prowadzenie szkoleń w tematyce zarządzania projektami
  • Określanie zakresu i komunikacja z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Zarządzanie budżetem, harmonogramem oraz zasobami w projekcie

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty dla znanych marek
  • Pracę z kreatywnym oraz zaangażowanym zespołem
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w konferencjach / szkoleniach
  • Dużą samodzielność działania oraz decyzyjność
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę