Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP Senior Consultant

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

    Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży HVAC poszukujemy:

    Poznań, Suchy Las (pow. poznański)
    KS/3

    Zakres obowiązków:

    Zarządzaniem procesem SAP

    Doradztwo, dostosowywanie i rozwijanie procesów w modułach SD / LE i / lub CS

    Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie bieżącej eksploatacji systemu SAP

    Odpowiedzialność za testowanie i zapewnienie jakości projektowanych rozwiązań

    Tworzenie specyfikacji technicznych

    Bliska współpraca z programistami

    Analiza zadań wsparcia oraz komunikacji z użytkownikami

    Wymagania:

    Wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie informatyczne lub ekonomiczne)

    Minimum 2-3 lat doświadczenia w obszarze SAP (w roli key-usera lub konsultanta)

    Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

    Doświadczenie w 2. i 3. linii wsparcia

    Komunikatywności oraz umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu

    Chęci ciągłego rozwoju

    Gotowość do wyjazdu za granicę. (20-40% czasu)

    Programowanie w SAP-ABAP mile widziane

    Klient oferuje:

    Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

    Pracę w stabilnej, rosnącej międzynarodowej firmie i w dynamicznym zespole

    Wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów

    Niezbędne narzędzia do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."