SAP Senior Consultant (SAP S/4 Hana Forecast to Stock) w ramach Globalnego Centrum Kompetencyjnego

Huf Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Huf Polska Sp. z o.o.

Strefowa 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie i dalszy rozwój procesów logistycznych, z naciskiem na SAP S4/Hana dla obszaru Forecast to Stock (WM/EWM, w tym PP)

  • Tworzenie i opis docelowego procesu w Business Blue Print

  • Kastomizacja aplikacji we współpracy z działami logistyki – zbieranie wymagań, analiza problemów, tworzenie specyfikacji Wsparcie dostawcy usług wdrożeniowych SAP we wdrożeniach systemu w zakładach Huf (początkowo dla zakładu w USA, Meksyku i Polsce)

  • Wsparcie aktualizacji systemu, testowanie z zewnętrznymi dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu inżynieryjnym lub logistycznym

  • 3-5 letnie doświadczenie jako kluczowy użytkownik SAP lub konsultant SAP w obszarze logistycznym

  • Doświadczenie w odwzorowaniu procesów magazynowych (WM/EWM, w tym PP)

  • Doświadczenie zawodowe w Supply Chain, logistyce i przepływie materiałów (w tym zarządzaniu opakowaniami, przyjęciach towarów, wewnętrznych przepływach materiałowych, KANBAN min-max, zarządzaniu zapasami)

  • Bardzo dobra znajomość produktów Microsoft Office 365

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację z innymi zakładami grupy

  • Gotowość do podróży służbowych (nieprzekraczających kilku tygodniu w ciągu roku)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet rekreacyjno-sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jako koncern jesteśmy wiodącym producentem mechanicznych i elektronicznych systemów zamykania oraz systemów autoryzacji i dostępu do samochodów dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy niezależną firmą rodzinną, założoną w 1908 roku w Velbert, w Niemczech. Zatrudniamy około 7,800 pracowników w lokalizacjach w Europie, Ameryce i Azji, z czego ponad 1000 osób w Huf Polska Sp. z o.o. w Tychach. W roku budżetowym 2020 osiągnęliśmy na poziomie grupy sprzedaż przekraczającą 1 million EUR.

Przewiń do profilu firmy