Logo Pracuj.pl

SAP Software Developer

Atos PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ABAP OO

  • Smart Forms

  • Adobe Forms

  • WebServices

  • REST

Mile widziane

  • SAP PI/PO

  • SAP EP

  • SAP Fiori

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego dla klienta z sektora produkcyjnego. Osoby pracujące w zespole będą odpowiedzialne za tworzenie nowych funkcjonalności, modyfikację już istniejących funkcjonalności jak i również analizę i usuwanie usterek.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz współpracować z innymi osobami z zespołu utrzymaniowego, analitykiem przy rozwiązywaniu zgłoszeń oraz klientem przy usuwaniu usterek.
  • Podejmiesz się analizy zgłoszonych usterek oraz naprawy przypisanych Tobie usterek.
  • Będziesz realizować zmiany w obecnym rozwiązaniu według zatwierdzonego projektu.
  • Weźmiesz udziału w procesie wdrażania nowych funkcjonalności/procesów: analiza, specyfikacja, realizacja wg zatwierdzonego projektu.
  • Obejmiesz cykliczne dyżury (on-call).

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w języku ABAP OO.
  • Doświadczenie w technologiach: Smart Forms, Adobe Forms.
  • Doświadczenie w integracji systemów: WebServices, REST, ALE, RFC.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie).

  • Znajomość platformy integracyjnej SAP PI/PO.
  • Znajomość technologii portalowych dla SAP EP/SAP Fiori.

Podział czasu pracy

50%

rozwój produktu

50%

utrzymanie

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.
  • Rozwój i realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie wyjątkowych dni
  • dofinansowanie Twojej pasji
  • vouchery i bilety

SAP Software Developer, Warszawa