Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP TECH Starter KIT Special Edition

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SAP TECH STARTER KIT Special Edition
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. 01/SAP-TECH-SK/Wro

    Opis stanowiska:

    Uczestnicząc w programie SAP TECH STARTER KIT masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT. Przez 3 miesiące nauczysz się, jak kompleksowo pracować w środowisku SAP – od projektowania rozwiązań, przez implementacje raportów i interfejsów do rozszerzania standardowej funkcjonalności systemów z rodziny SAP.

    Po pomyślnym ukończeniu kursu SAP TECH STARTER KIT będziesz mieć szansę pracować z nami przy wdrażaniu i dalszym rozwijaniu rozwiązań opartych o systemy SAP. Praca w tym środowisku odbywa się głównie przy użyciu języka programowania wyższego poziomu (ABAP), inne nowoczesne technologie (Cloud, HANA, Fiori), narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte na międzynarodowych standardach.

    Profil idealnego kandydata:

    • studenci ostatnich lat studiów na kierunkach ścisłych (informatyka, fizyka, matematyka, i inne kierunki nauk ścisłych);
    • osoby z niedużym doświadczeniem zawodowym w branży IT, które chcą uzupełnić swoją wiedzę;
    • programiści, którzy chcą się przekwalifikować lub wyspecjalizować w danym języku programowania;
    • umiejętność posługiwania się dowolnym, obiektowym językiem programowania;
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego;
    • samodzielność i aktywność w działaniu oraz doskonała umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie dla każdego uczestnika programu;
    • możliwość poznania nowoczesnych technologii;
    • kulturę pracy międzynarodowej organizacji;
    • przyjazną atmosferę w pracy.
    Poczytaj więcej na temat programu SAP TECH STARTER KIT.

    Start programu już w połowie marca, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność nadesłanych CV.

    Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą naszego
    formularza aplikacyjnego

    Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.