Logo Pracuj.pl

SAS Dev Engineer / Data Specialist

ING Tech PolandO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie ETL wysoko i niskopoziomowe
  • Wprowadzanie usprawnień architektury
  • Usprawnianie procesu releasowego

Nasze wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie z zakresu SAS ETL (SAS DI studio) oraz SAS datasets,
  • Posiadasz doświadczenie z Oracle,
  • Posiadasz doświadczenie z zakresu raportowania w SAS (SAS Enterprise Guide oraz/lub SAS Visual Analytics),
  • Potrafisz wykorzystać języki skryptowe do automatyzacji pracy (np. fazy test & deployment; Python, Bash),
  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie),
  • Lubisz pracować w zespole, jesteś skupiony zarówno na kliencie oraz potrafisz odnieść się do perspektywy usługi, chcesz ciągle doskonalić swoje umiejętności.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracach nad architekturą rozwiązań SAS,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i DWH aby odnieść ją w kontekście do świata operacji IT.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,
  • Certyfikacje i transfer wiedzy
  • Najnowsze technologie
  • Międzynarodowe projekty
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Informacje o zespole:

Działamy w obszarze COO Risk & Finance, w zespole MRA (Management Repor ting & Analytics), którego głównym celem jest automatyzacja, standaryzacja oraz wizualizacja różnych danych, dotyczących ryzyka. Interesariuszami są min. osoby z zarządu grupy ING, konsultanci oraz specjaliści d/s regulacji. W ramach squadu DQ Dashboard, działającego w zespole MRA, przygotowywane są zestawienia różnych typów ryzyk w odniesieniu do wielu domen bankowych. Oprócz opracowywania takich zestawień, squad jest odpowiedzialny za automatyzację przepływu danych oraz migrację na nową platformę technologiczną. Squad posiada odpowiedzialność "end-to-end" za wdrażane rozwiązania.

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z systemem LINUX (RHEL) oraz technologiami Windows Server

SAS Dev Engineer / Data Specialist, Konduktorska 35, Katowice