Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

SAS Dev Engineer / Data Specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posiadasz bogate doświadczenie z zakresu SAS ETL (SAS DI) oraz SAS datasets, świetnie się składa. Mamy ofertę dla Ciebie.

SAS Dev Engineer / Data SpecialistNumer ref.: /302/09/2020/MŁ/56646

zadania

  • 50% projektowanie ETL
  • 30% wprowadzanie poprawek do istniejącej już architektury
  • 20% praca nad poprawą procesu release

oczekujemy

  • posiadasz bogate doświadczenie z zakresu SAS ETL (SAS DI) oraz SAS datasets,
  • posiadasz bogate doświadczenie z zakresu Oracle,
  • posiadasz bogate doświadczenie z zakresu SAS reporting (SAS Enterprise Guide oraz/lub SAS Visual Analytics),
  • potrafisz wykorzystać języki skryptowe do automatyzacji pracy (np. fazy test & deployment; Python preferowany, Bash),
  • znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie),
  • lubisz pracować w zespole, jesteś skupiony zarówno na kliencie oraz potrafisz odnieść się do perspektywy usługi, ciągle się uczysz.

Dodatkowo zapunktujesz:

  • doświadczenie w pracach nad architekturą rozwiązań SAS,
  • znajomość relacyjnych baz danych i DWH aby odnieść ją w kontekście do świata operacji IT.
  • znajomość systemów RHEL oraz Windows

oferujemy

  • pracę stałą
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet szkoleń
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne