Oferta pracy

SAS Developer

Simplicity RecruitmentO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym klientem jest międzynarodowa firma będąca rzetelnym i wiarygodnym partnerem, który dostarcza najwyższej jakości usługi w wspieraniu finansowania zakupu samochodów, dla której aktualnie poszukujemy:

SAS DeveloperNumer ref.: Warszawa
Zadania:
  • Nadzorowanie poprawności działania obecnych systemów
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • Współpraca z zespołem developerów w kwestii optymalizacji i standaryzacji kodu
  • Wsparcie biznesu w testowaniu nowych funkcjonalności
  • Testowanie rozwiązań i wgrywanie nowych wersji
  • Dbałość o dokumentację techniczną
  • Rekomendowanie technologii w celu optymalizacji
Oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy ze środowiskiem SAS
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle lub SQL
  • Praktyczna znajomość SAS Enterprise Guide 7.12, SAS Base 9.4, SAS Management Console 9.4
  • Doświadczenie w implementacji, testowaniu i wdrażaniu zmian w systemach informatycznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, odpowiedzialność i samodzielność
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów DEF3000 lub LEO Leasing
  • Doświadczenie w programowaniu SAS 4GL mile widziane

Klient oferuje:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Benefity: pracowniczy program najmu samochodów, grupowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa
  • Możliwość udziału w realizacji strategii klienta w zakresie wdrażania innowacyjnych projektów
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy