Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAS Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exadel jest globalną firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania, dostarczającą swoim klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku bogatym w możliwości, Exadel ma wiele ekscytujących możliwości kariery. Jako odnosząca sukcesy, szybko rozwijająca się firma wiemy, że nasi pracownicy mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu, dlatego wspieramy pomysłowość, kreatywność i pracę zespołową jako ważne elementy wzrostu naszej działalności. Wierzymy, że rozwój kariery i rozwój biznesu idą w parze.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Lokalizacja: Warszawa

    Wymagania:

    • masz wykształcenie wyższe,
    • znasz i masz doświadczenie z przetwarzaniem danych SAS (4GL, SAS DI studio),
    • mile widziana znajomość narzędzi ETL (Oracle DI, AbInitio, Informatica Power Center),
    • masz znajomość oprogramowania SAS w stopniu zaawansowanym,
    • znasz język SQL oraz swobodnie pracujesz z bazami danych,
    • masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
    • bardzo dobrze znasz język angielski

    Obowiązki:

    • projektowanie przetwarzań i struktur danych w środowisku narzędzi SAS,
    • budowa i rozwój procesów ETL i procesów zasilania,
    • czyszczenie i integracja danych,
    • monitorowanie i kontrola jakości danych,
    • optymalizacja przetwarzań,
    • rozwój i utrzymanie struktur hurtowni danych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
    • Pracę w dużych projektach (także międzynarodowych)
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju (połączoną ze szkoleniami, uczestnictwem w konferencjach)
    • Wsparcie realizacji prywatnych i profesjonalnych projektów
    • Współfinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę MultiSport