Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

SCADA/MES automation engineer

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nowa propozycja zawodowa dla profesjonalistów doświadczonych w systemie Wonderware - nasz klient, globalny dostawca rozwiązań przemysłowych dla branży spożywczej poszukuje osoby, która obejmie stanowisko SCADA/MES automation engineer. chcesz wspierać na co dzień klientów na całym świecie? jesteś ciekawy nowych wyzwań? zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj.

SCADA/MES automation engineerNumer ref.: /408/10/2020/AJ/57828

zadania

  • programowanie systemów sterowania produkcją (SCADA, HMI, MES)
  • pisanie instrukcji obsługi
  • udział w uruchomieniach u klientów
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z obszarem automatyki
  • wsparcie zespołu oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów sterowania

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego z zakresu automatyki
  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości programowania systemów sterowania produkcją (Wonderware Intouch Modern App and System Platform, Siemens TIA)
  • bardzo dobrej znajomości bazy danych MSSQL, skryptów VisualBasic, systemów Windows
  • dobrej znajomości programowania (SQL, VisualBasic, InTouch)
  • prawa jazdy kat. B

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pracę w inspirującym środowisku oraz udział w ciekawych projektach
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne