Oferta pracy

SCCM Engineer

Smart-HR

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • CSSM 2012

  • SCCM CB

  • App-V

  • VMware

  • Hyper-V

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie i utrzymanie środowiska SCCM i SCOM, w tym zarządzanie OSD i sekwencją zadań,

  • Zarządzanie obrazami systemu Windows,

  • Wdrażanie oprogramowania,

  • Comiesięczną instalację poprawek/aktualizację środowiska,

  • Ustawianie nadpisań i konfiguracje niestandardową,

  • Instalację pakietów SCOM Management Pack,

  • Działania związane z zarządzaniem incydentami, zgłoszeniami serwisowymi, a także komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną (prowadzoną w języku angielskim),

  • Dokumentowanie działań podjętych w celu ciągłego doskonalenia usług.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomości SCCM 2012 i/lub SCCM CB,

  • Znajomości SCOM,

  • Praktycznej znajomości narzędzi systemu Windows Server (Windows Server 2008 (R2), 2012 (R2), 2016)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa technicznego),

  • Motywacji, komunikatywności,

  • Biznesowego podejścia,

  • Znajomości App-V oraz VMware lub Hyper-V, co będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Prywatną opiekę zdrowotną,

  • Dofinansowanie karty Multisport oraz zajęć nauki języków obcych,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance,

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy