Oferta pracy

Scenarzysta

expondo Polska

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem w zakresie analizowania trendów i doboru tematów/produktów pod kolejne produkcje filmowe

  • Przyjmowanie briefów na produkcje filmowe i organizacja sesji debriefingowych z zamawiającymi

  • Opracowywanie koncepcji, skryptów i scenariuszy na bazie briefów, pod różnego rodzaju produkcje filmowe

  • Prezentacja koncepcji/skryptów zamawiającemu / ekipie realizacyjnej

  • Współpraca z graphic/motion designerem przy tworzeniu storyboardów na bazie scenariusza

  • Współpraca z ekipą realizacyjną na planie przy nagraniach

  • Współpraca z montażystami podczas postprodukcji

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pisaniu scenariuszy, potwierdzone przykładowymi treściami wideo stworzonymi na ich podstawie

  • Jesteś osobą kreatywną, pomysłową, o otwartym umyśle i chęci do pracy

  • Potrafisz zadać właściwe pytania, by wyciągnąć niezbędne informacje, pozwalające na stworzenie koncepcji i scenariusza odpowiadającego na potrzeby zamawiającego

  • Umiesz napisać scenariusz zawierający dialogi oraz didaskalia, na podstawie którego można zrealizować reklamę, film ekspercki, przewodnik video, podcast itd.

  • Cechuje Cię łatwość budowania wciągającej fabuły i tworzenia postaci, które wzbudzą w odbiorcach emocje

  • Nie przeraża Cię myśl o napisaniu scenariusza pod filmy prezentujące takie produkty jak np. przecinarka plazmowa, maszynka do mielenia mięsa, czy wiertarka magnetyczna

  • Lubisz pracę zespołową, umiesz odnaleźć się w pracy w strukturze rozproszonej

  • Znasz język angielski na komunikatywnym poziomie (wymagany do komunikacji między działami firmy)

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na cele

To oferujemy

  • STABILIZACJĘ. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.

  • ROZWÓJ. W expondo każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (niemiecki lub angielski w zależności od Twoich potrzeb).

  • CZAS PRACY, jest elastyczny. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10).

  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.

  • DODATKOWE BENEFITY. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus).

  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

expondo to wiodąca platforma dla ekspertów, która oferuje najlepsze profesjonalne doradztwo oraz niedrogi, profesjonalny sprzęt w połączeniu z doskonałą obsługą klienta.

Z siedzibą w Polsce i Niemczech, expondo jest jedną z najszybciej rozwijających się firm e-commerce B2B w Europie.

Posiadamy własne studia filmowe, w których powstają różnego rodzaju treści wideo, publikowane na kilku kanałach YouTube oraz w sklepie takie jak:

Filmy eksperckie: Chef's Gear Polska - YouTube

Filmy reklamowe:

Hillvert by expondo 30 sek - YouTube

Prezentacje produktów: Royal Catering - YouTube

Stamos Welding Group Deutschland - YouTube

Filmy promocyjne, PR, CSR, z eventów: expondo - YouTube

Przewiń do profilu firmy

Zgłoś się do nas wysyłając swoje CV i portfolio.