Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SCM Application Manager SAP

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za integrację łańcucha dostaw (SCM) w obrębie odpowiednich modułów SAP, takich jak SD, MM, PP we współpracy z innymi menedżerami aplikacji SAP (odpowiedzialnymi za te moduły).

  • Trzeci poziom wsparcia w codziennych operacjach, odpowiednio z własnymi kompetencjami w zakresie debugowania ABAP lub we współpracy z programistami.

  • Analiza i ocena koncepcji rozwiązań wniosków o zmianę (CR) pod względem wykonalności, ryzyka i standaryzacji procesów / funkcji.

  • Specyfikacja techniczna wniosków o zmianę (CR) wymaganych do programowania / zmiany interfejsów.

  • Wdrażanie zmian funkcjonalnych na podstawie zatwierdzonych wniosków o zmianę (CR) zgłoszonych przez globalnych właścicieli procesów.

  • Dostosowywanie systemu do potrzeb klienta wraz z dokumentacją.

  • Ocena narzędzi planowania SCM / MRP / S&OP komplementarnych do SAP ERP.

  • Szkolenia i przekazywanie know-how kluczowym użytkownikom.

  • Przygotowanie i przeprowadzanie funkcjonalnych testów systemu.

  • Inicjowanie usprawnień i optymalizacji systemu w oparciu o nowe funkcjonalności lub technologie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki, administracji biznesu lub podobne (Politechnika/ Uniwersytet).

  • Minimum 3 lata doświadczenia w odpowiednich obszarach aplikacji SAP, takich jak SD, MM, PP.

  • Dobra znajomość integracyjnych procesów SAP, głównie w globalnych łańcuchach dostaw w przemyśle.

  • Doświadczenie w globalnym zarządzaniu zapasami / planowaniu MRP / prognozowaniu.

  • Doświadczenie w prognozowaniu materiałów konfigurowalnych preferowane, ale nie obowiązkowe.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami planowania SCM / MRP / S&OP (takimi jak SAP APO lub inne).

  • Mile widziana znajomość ABAP / debugowania preferowana.

  • Gotowość do podróży służbowych do 30%, rzadko, głównie podczas projektów wdrożeniowych.

  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem.

  • Duch pracy zespołowej i profesjonalne umiejętności komunikacyjne, jak również zdolność do omawiania i uzgadniania projektu rozwiązania SCM z kierownictwem wyższego szczebla.

  • Umiejętności i gotowość do pracy w jednym z następujących obszarów SAP, jako że rola SCM będzie wymagała jedynie 40-50% zaangażowania: Logistyka (SD i / lub WM i / lub EWM) lub Produkcja (PP / QM).

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenia „fair” oparte o badania rynkowe.

  • Rozwój zawodowy w grupie informatyków.

  • Pakiet relokacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rozwoju kompetencji zawodowych