Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez INELO Polska Sp. z o. o. także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody w formularzu rekrutacyjnym/zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INELO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Karpacka 24/U2b, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić prześlij email na adres [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
INELO Polska Sp. z o.o.

Scrum Master

INELO Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Microsoft Teams

  • Office 365

System operacyjny

O projekcie

Twoja praca polegała będzie głównie na rozwijaniu i wspieraniu zespołów scrumowych.

Jeśli wiesz, że dzięki obserwacji i ścisłej współpracy z ludźmi potrafisz wznieść ich na wyżyny możliwości, wesprzeć w realizacji podjętych celów, podtrzymać ich wysoką motywacje i zaangażowanie oraz zadbać o świadomą odpowiedzialności za realizacje podjętych zadań to mamy dla Ciebie idealne stanowisko w naszej organizacji. Jeśli czujesz, że sobie poradzisz, aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie zespołów deweloperskich w codziennej pracy w Scrum,

  • wsparcie zespołów w procesie samoorganizacji,

  • ciągłe doskonalenie i poprawa jakości pracy zespołów,

  • wsparcie dla Product Ownerów w prawidłowym wypełnianiu ich roli.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako Scrum Master,

  • praktyczna znajomość i rozumienie reguł Scrum,

  • rozwinięte umiejętności miękkie (komunikacja, uważność, rozwiązywanie konfliktów, asertywność),

  • rozumienie, na poziomie co najmniej ogólnym, procesu tworzenia oprogramowania,

  • doświadczenie w pracy w rozproszonych i zdalnych zespołach realizujących złożone projekty informatyczne.

  • przeprowadzona udana transformacja agile przynajmniej kilku zespołów,

  • certyfikat PSM 1 oraz PSM 2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher

To oferujemy

  • wynagrodzenie rynkowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • możliwość ciągłego rozwoju – pracę nad ciekawymi projektami w dynamicznym środowisku,

  • pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy z dowolnego miejsca,

  • prywatną opiekę medyczną w PZU Zdrowie,

  • wyjazdy na szkolenia i konferencje branżowe,

  • opłacane przez firmę lekcje języka angielskiego,

  • dobrą atmosferę pracy, zrozumienie, otwartość i przejrzystość na każdym poziomie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

"INELO Polska sp. z o.o. – dołącz do nas!

Zyskaj szansę w rozwijaniu najwyższej jakości oprogramowania do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, wnieś swój wkład w urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system lokalizacji i monitoringu GPS pojazdów GBOX® Assist. Osiągaj z nami więcej i szybciej zdobywając doświadczenie pod okiem ekspertów i specjalistów IT tworząc ambitne rozwiązania przy użyciu najnowszych technologii.

Jako wiodąca na rynku europejskim firma technologiczna z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowana w rozwiązaniach dla branży transportowej, dostarczamy na rynek innowacyjny system lokalizacji i monitoringu GPS pojazdów. Stworzyliśmy kompletne rozwiązania pozwalające zarządzać flotą w sposób efektywny, obniżając jednocześnie ponoszone przez Klienta koszty związane z prowadzeniem działalności transportowej.

Od lat oferujemy tysiącom Klientów funkcjonalności z zakresu telematyki transportu. Nasze zaawansowane systemy lokalizacji i monitoringu pojazdów pozwalają między innymi na dwukierunkową komunikację z kierowcą, przesyłanie dokumentów z pojazdu przez kierowcę, informacje o aktualnych czynnościach kierowcy, rozporządzanie zleceniami, analizę czasu pracy kierowcy, nawigację pojazdu czy też kontrolowanie stanu paliwa.

Nie czekaj, aplikuj i dołącz do najlepszych!"

Nasze doświadczenie kreowane na przestrzeni ostatniej dekady sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a nasz profesjonalizm zaowocował otrzymaniem już po raz szósty z rzędu Gazeli Biznesu 2016 – wyróżnienia przyznawanego firmom cieszącym się nieskazitelną reputacją i uczciwością wobec pracowników, kontrahentów i Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Kim nie powinien być Scrum Master

  • kierownikiem projektu,

  • skrybą i sekretarką zespołu,

  • szefem zespołów.