Oferta pracy

Scrum Master

x-kom sp. z o.o. O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac zespołu zgodnie z zasadami SCRUM lub Kanban

  • Pomoc w przestrzeganiu zasad SCRUM

  • Dbanie o ciągłe podnoszenie standardów SCRUM w zespole

  • Organizacja spotkań zespołu w ramach SCRUM

  • Weryfikacja działań zespołu SCRUM w ramach przyjętych zobowiązań i reguł, w tym przestrzegania definicji oraz jakości i efektywności wykonywania zadań

  • Tworzenie raportów umożliwiających weryfikację działań zespołu

  • Współpraca z IT Program Managerem przy wyznaczaniu celów dla zespołu oraz realizacji innych działań

  • Koordynacja przygotowywania pakietów wdrożeniowych w zespole SCRUM

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zespole SCRUM w środowisku wytwarzania oprogramowania

  • Bardzo dobra znajomość zasad SCRUM

  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów

  • Znajomość technologii informatycznych w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołu i środowiska pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Odpowiedzialność i komunikatywność

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe Informatyczne lub pokrewne

  • Znajomość SAFe

  • Znajomość zagadnień ALM

  • Znajomość branży retail/e-commerce

  • Certyfikaty PSM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub częściowo zdalnej

  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności

  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Komfortowe warunki pracy (game room, chill room, pyszną kawę i owoce)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • strefa relaksu

  • zajęcia językowe