Oferta pracy

Scrum Master

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Medicalgorithmics S.A.

Marynarki Polskiej 100

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli Scrum Mastera w zespołach pracujących nad produktem medycznym składającym się z elektroniki i oprogramowania

  • Wspieranie zwinności w organizacji poprzez pracę z innymi zespołami lub optymalizację procesów

  • Wspieranie zespołów w identyfikowaniu i usuwaniu przeszkód, które stoją na ich drodze

  • Facylitowanie wybranych spotkań (nie tylko scrumowych), aby były efektywne

  • Wspieranie samoorganizacji zespołów oraz rozwijanie ich umiejętności współpracy z innymi zespołami w ramach większych inicjatyw biznesowych

  • Wspieranie zespołów w zrozumieniu perspektywy klienta i użytkownika oraz zastosowaniu tego w codziennej pracy

  • Budowanie zespołów, w których wartości scrumowe są żywe, a współpraca oparta jest na zaufaniu

  • Wspieranie Product Ownerów w byciu liderami i maksymalizacji wartości uzyskiwanej przez pracę Zespołów Scrumowych

  • Współpraca z innymi Scrum Masterami na poziomie całej organizacji oraz poszczególnych inicjatyw biznesowych

Nasze wymagania

  • Znajomość i zrozumienie Scruma

  • Co najmniej roczne doświadczenie w roli Scrum Mastera

  • Otwartość na pracę nie tylko z zespołami IT

  • Umiejętność identyfikowania i jasnego nazywania problemów

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające na facylitacje dużych spotkań i rozwiązywania konfliktów

  • Przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień związanych ze skalowaniem Scruma, pracą kilku zespołów nad jednym produktem (najchętniej [email protected])

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym facylitację spotkań z klientami z USA

To oferujemy

  • Pracę w firmie skupionej na produktach, które mają służyć zdrowiu ludzi

  • Udział w rozwoju nowego urządzenia medycznego, które będzie używane przez lekarzy na całym świecie

  • Możliwość doświadczenia pracy w firmie, gdzie cała organizacja przyjęła model [email protected]

  • Pracę w środowisku, w którym ceni się umiejętności, wiedzę i indywidualny charakter każdej osoby

  • Możliwość pracy w biurze w Gdańsku – obecnie możliwa jest praca zarówno z biura jak i w dużej części wymiaru zdalna, docelowo wypracujemy model hybrydowy odpowiadający na potrzeby pracowników

  • Elastyczne godziny pracy

  • Współpracę ze zgranym zespołem Scrum Masterów chętnych do wspierania się nawzajem i dzielenia wiedzą i doświadczeniem

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z Zespołem

3

Decyzja

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Jako Scrum Master będziesz wspierał 2 zespoły, pracujące nad tworzeniem nowego produktu sprzętowego, a także wspierał zwinność organizacyjną razem z grupą innych Scrum Masterów. Produkt sprzętowy składa się z elementów elektronicznych, firmware’u oraz aplikacji mobilnych dla pielęgniarek/pielęgniarzy i pacjentów. Musi być zintegrowany z całym ekosystemem oprogramowania pracującego w technologii Azure.

Wszyscy Scrum Masterzy spotykają się przynajmniej raz w tygodniu, żeby pomóc sobie z trudniejszymi problemami, wspierać się w rozwoju oraz dzielić obowiązkami w sposób pozwalający najlepiej odpowiedzieć na potrzeby organizacji i swoje nawzajem. Podstawą naszych relacji są wartości Scrumowe, które pozwalają zbudować wzajemne zaufanie.