Scrum Master

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo Salesforce

    Jesteśmy specjalistami, którzy wspierają biznes i działy IT. W głównej mierze pracujemy na platformie Salesforce, która jest niekwestionowanym liderem systemów CRM. Nie zamykamy się jednak na wdrażanie gotowych rozwiązań, budujemy autorskie aplikacje w odpowiedzi na potrzeby biznesowe naszych klientów.  Do naszego zespołu szukamy ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania ludzi. Cenimy kreatywność i chęć do rozwoju, ludzi z zacięciem do IT lub takich, którzy chcą poznać ten świat.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Ikona lokalizacji Gdańsk

    Czym się będziesz zajmował:

    • Organizowanie pracy Zespołu zwinnego stosując się do teorii, reguł i praktyk Scrum
    • Praca w międzynarodowym środowisku z zespołami rozproszonymi, przy realizacji projektów o zasięgu globalnym
    • Bliska współpraca i wsparcie Product Ownera oraz zespołu przy rozwiązywaniu bieżących problemów
    • Weryfikacja działań zespołu w ramach przyjętych zobowiązań, dbałość o  jakość i efektywność wykonywanych zadań

    Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

    • Min. 1-2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera
    • Bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania przy użyciu metodyk zwinnych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Charyzma oraz wysoka motywacja w wykonywaniu codziennych obowiązków
    • Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
    • Certyfikat Scrum Mastera

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Ikona Biblioteczki
      Biblioteczka do twojej dyspozycji
    • Ikona Formy Współpracy
      Różne formy współpracy
    • Ikona Praca Zdalna
      Możliwość pracy zdalnej
    • Ikona Zegar
      Elastyczne godziny pracy
    • Ikona Wtorki
      Owocowe wtorki
    • Ikona Angielski
      Lekcje angielskiego
    • Ikona Karta Multisport
      Karta Multisport
    • Ikona Opieka Medyczna
      Opieka medyczna
    • Ikona Koszty
      Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
    • Ikona Atmosfera
      Świetna atmosfera pracy
    • Ikona Dresscode
      Swobodny dress code
    • Ikona Ubezpieczenie
      Ubezpieczenie grupowe
    Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karwińskiej 21, 02-639 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak również przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.” Polityka prywatności Craftware - czytaj więcej