Oferta pracy

Scrum Master

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Asseco Poland S.A.

aleja Korfantego 83A

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

System operacyjny

O projekcie

Chcesz mieć wpływ na rozwój systemów informatycznych, z których każdego dnia korzystają miliony Polaków? Masz już doświadczenie w roli Scrum Mastera i chcesz kontynuować swoją karierę w liczącej się na rynku firmie informatycznej? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej!

Rekrutacja prowadzona jest online

Praca zdalna w okresie pandemii

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie dwóch Zespołów Scrumowych w dostarczaniu wartościowych produktów dla klientów zewnętrznych i/lub wewnętrznych

  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizowaniu wartości dostarczanego produktu w tym wspieranie w zarządzaniu Product Backlogiem, zrozumieniu podejścia empirycznego i iteracyjnego w procesie tworzenia produktów, wspieranie opartej na zaufaniu współpracy z developerami, interesariuszami i klientem

  • Wspieranie developerów, m.in. pomoc w zrozumieniu Scruma, zasad, wartości i praktyk zwinnego wytwarzania oprogramowania, wspieranie procesu inspekcji i adaptacji, samozarządzania i pracy zespołowej, usuwania przeszkód, rozumienia i osiągnięcia międzyfunkcjonalności, pomoc w facylitacji wydarzeń scrumowych i innych spotkań

  • Promowanie frameworka Scrum na każdym poziomie organizacji

  • Szerzenie wiedzy i zrozumienia procesów zwinnych poprzez udział w Zwinnym Community of Practice

  • Współpraca z Zespołem Scrum Masterów w zakresie wdrażania zmian i usprawnień procesów zarówno na poziomie Zespołów jak i organizacji oraz wymiany doświadczeń i wiedzy

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w dowolnej roli

  • Praktyczna znajomość procesów wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość podejścia zwinnego oraz frameworka Scrum

  • Doświadczenie w facylitacji, mentoringu i/lub coachingu

  • Certyfikat PSM I

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Podział czasu pracy
70%

Wsparcie 2 zespołów programistów

15%

Współpraca ze Scrum Masterami i Product Ownerami

15%

Rozwój osobisty

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy