Logo Pracuj.pl

Scrum Master

Billennium S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • ERP

  • SAP

System operacyjny

O projekcie

Nasz Agile Management Unit zajmuje się rozwojem i wdrożeniami innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla klienta- lidera rynku farmaceutycznego.

Jeśli masz minimum 2-letnie doświadczenie jako Scrum Master oraz chcesz poznać pełne spectrum projektów software’owych – zapraszamy do kontaktu!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie merytoryczne i kompetencyjne pracy zespołów projektowych i dbanie o zgodność ich pracy z wytycznymi metodyk Agile
  • Moderowanie spotkań projektowych w razie potrzeb
  • Wsparcie w usuwaniu blockerów oraz sprawne adresowanie problemów
  • Wsparcie w zapewnieniu sprawnej komunikacji pomiędzy członkami zespołu i współpraca z osobami pełniącymi różne role projektowe
  • Promowanie wartości Scrum w zespole/wymiana doświadczeń i wiedzy
  • Coaching zespołu/Product Ownera w zakresie technik monitorowania przebiegu Sprintu
  • Przygotowywanie raportów z realizacji zadań, ustalanie i rozliczanie mierników stanu realizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w roli Scrum Mastera (2-3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • Praktyczna wiedza z obszaru metodyk zwinnych (potwierdzona certyfikatami scrum.org)
  • Znajomość środowiska IT
  • Kompetencje miękkie na bardzo wysokim poziomie
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią z innymi
  • Umiejętność dostrzegania ryzyka i rozwiązywania konfliktów

  • Znajomość SAFe i umiejętność wykorzystania go w pracy (potwierdzona certyfikatem SAFe)
  • Znajomość ERP/SAP

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w firmie wyróżnionej certyfikatem Great Place to Work
  • Szkolenia wewnętrzne I zewnętrzne, dostęp do branzowych platform e-learningowych
  • Praca w ok. 50 - osobowym community SM/PM/PO
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawa oferta benefitów (system kafeteryjny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta Multisport)
  • Elastyczna forma zatrudnienia (różne rodzaje umów, zaleznie od preferencji Kandydatów)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Billennium jest polską firmą IT, która od 2003 roku rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy blisko 2000 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Scrum Master, Katowice