Oferta pracy

Scrum Master/Koordynator projektów

Unity Group

umowa o pracę
8 70010 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
70,0085,00 netto (+ VAT) / godz.

Unity Group

Strzegomska 2/4

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzorowanie projektów związanych z wdrażaniem rozwiązania e-commerce u klientów

  • organizowanie, prowadzenie i moderowanie komunikacji między zespołem, klientem i innymi interesariuszami

  • wspieranie i monitorowanie prac zespołu/zespołów

  • koordynowanie prac w kilku konkretnych zespołach i projektach

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów IT lub w roli Scrum Mastera

  • minimum 2 lata doświadczenia w branży IT (np. jako junior PM, developer, tester itp.)

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • praktyczna znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego (biznesowy, techniczny), pozwalającej na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • certyfikaty/ szkolenia/ ukończone studia związane z zarządzaniem projektami

  • doświadczenie w branży e-commerce

To oferujemy

  • zaufanie do ludzi

  • duży i realny wpływ na nasze projekty

  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • nie robienie rzeczy bez sensu

  • kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Zespół

Zespół EURO zlokalizowany jest we Wrocławiu i niezmiennie od 2005 roku pracuje na rzecz największego w Polsce sklepu internetowego ze sprzętem RTV i AGD.

Zespół EURO to jeden z najliczniejszych zespołów na pokładzie Unity Group – składa się z ponad 40 osób (tj. deweloperów, testerów, scrum masterów), ale i wyzwanie jest niemałe – ciągła obsługa e-sklepu klienta oraz systemu do sprzedaży w salonach naziemnych. To oznacza dziesiątki integracji różnych systemów (od operatorów płatności, aż po kurierów), obsługę infrastruktury w kilku lokalizacjach geograficznych, koordynację katalogów produktowych, analizę ścieżek zakupowych, itp. Jednak dzięki interdyscyplinarnym umiejętnościom teamu, żaden Black Friday im niestraszny😉

Metodyka:

Jesteśmy zwinni i ciągle musimy zmieniać się dostosowując do potrzeb. Wypracowana latam metodyka pracy jest dedykowana dla tego zespołu i systemu. Wspiera złożony proces dewelopmentu w tym dużym zespole. W zespołach bliższych utrzymaniu używamy kanbana, natomiast w zespołach rozwojowych jest to scrum.

Unity Group

Dołącz do Uteam!

Unity Group tworzy ponad 400 specjalistów IT, którzy od ponad 25 lat wdrażają rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej.

Kim jesteśmy? Interdyscyplinarnym zespołem ekspertów, którzy na co dzień tworzą projekty dla wiodących marek budując organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

W naszym portfolio znajdziesz RTV Euro AGD, Nestle, McDonald’s, SIG, Credit Agricole, Volkswagen Group, General Motors, GLS, HP czy LPP i wielu innych. W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni!

To nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy! Dołącz do nas i przekonaj się osobiście.

Przewiń do profilu firmy