Oferta pracy

Scrum Master - Delivery Manager

Profitroom S.A.O firmie

12 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

  • Kanban

  • Scrum

O projekcie

Booking Engine, system CRM, zaawansowane strony internetowe, kampanie marketingowe online - te oraz inne produkty Profitroom sprawiają, że hotele z całego świata rozwijają się w zawrotnym tempie. Simply More Bookings dla nich, Simply Great Career dla Ciebie. Dołącz do nas i stań się częścią czegoś większego.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienną współpracą z zespołami developerskimi (backlog, DoD, DoR, kryteria akceptacji, planowanie prac, monitorowanie wydarzeń Scrum’owych, wykrywanie i identyfikacja przeszkód oraz ich usuwanie, usprawnianie procesów wytwórczych, wsparcie przy definiowaniu celu sprintu, wsparcie samoorganizacji zespołów Scrumowych)

  • Współpracą z PO i developerami przy ustalaniu metryk projektu/produktu/artefaktu i odpowiedzialnością za ich dostarczanie

  • Współtworzeniem listy najlepszych praktyk w procesie wytwórczym i ich wdrażaniem

  • Inicjowaniem działań zwiększających efektywność zespołów developerskich, optymalizacją ich pracy i ich motywowaniem

  • Prowadzeniem rejestru ryzyk, oczekiwań i zarządzaniem nimi, eskalacją zagrożeń

  • Czynnym udziałem w retrospektywach, omawianiem wykrytych ograniczeń i przeszkód, ustalaniem działań korygujących i usprawniających i ich egzekwowaniem

  • Monitoringiem i cyklicznym raportowaniem

  • Budowaniem kompetencji i wiedzy członków zespołu w zakresie filozofii i technik Agile

  • Wsparciem w onboardingu nowych członków zespołów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnim komercyjnym doświadczeniem w pracy w środowisku Agile na podobnym stanowisku z zespołami programistów

  • Ugruntowanymi kompetencjami w zakresie procesów wytwórczych oprogramowania

  • Praktyczną znajomością Scrum i Kanban

  • Dobrą znajomością narzędzi Atlassian, w szczególności JIRA i Confluence

  • Kompetencjami i umiejętnościami nawiązywania i budowania relacji z przedstawicielami różnych obszarów organizacji, tj. technologii i biznesu

  • Wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, zdolnościami analitycznymi oraz swobodą wyciągania wniosków z obserwacji pracy innych

  • Bardzo dobrą organizacją pracy i samodzielnością w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętnością skutecznego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień skalowania i doświadczenie trenerskie

  • Chęć rozwoju kompetencji w zakresie Senior Delivery Managera

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • scrum master

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Codzienny udział w tworzeniu innowacyjnych systemów i szerokie portfolio projektów z branży hotelarskiej i turystycznej

  • 100% pracy zdalnej

  • Finansowanie szkoleń oraz konferencji branżowych

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne