Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Scrum Master

Sage Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doskonalenie zaimplementowanego podejścia zwinnego i pracy w Scrumie

  • wspieranie dwóch zespołów Scrumowych w dostarczaniu wartościowych rozwiązań dla klientów zewnętrznych

  • wspieranie Product Ownera w maksymalizowaniu wartości dostarczanego produktu

  • wspieranie w zarządzaniu backlogiem produktu

  • krzewienie podejścia empirycznego i iteracyjnego w procesie tworzenia aplikacji

  • rozwijanie opartej na zaufaniu współpracy z developerami, testerami, UX i analitykiem biznesowym

  • wspieranie procesu inspekcji i adaptacji, samozarządzania, usuwania przeszkód

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera

  • praktyczna znajomość procesów wytwarzania oprogramowania

  • znajomość podejścia zwinnego oraz frameworka Scrum

  • Certyfikat PSM I

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • doświadczenie w facylitacji, mentoringu i/lub coachingu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • możliwość działania w wolontariacie i społecznej odpowiedzialności biznesu

  • stabilne miejsce pracy w doświadczonym zespole programistów i konsultantów

  • dodatkowe benefity z okazji Świąt, Dnia Dziecka, itp.

  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dedykowany pakiet szkoleń, dni szkoleniowe

  • dofinansowanie do nauki, studiów

  • możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Warszawy

  • elastyczne godziny pracy

  • usługi konsjerż

  • dofinansowanie do parkingu dla osób chcących pracować z biura

  • dedykowane rozwiązania i wsparcie w czasie pandemii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje

Zapraszamy do pracy z zespołem developerskim odpowiedzialnym za moduł finansowo-księgowy (1 wakat) oraz Handlowy (1 wakat) Symfonii ERP. Będziesz mieć wpływ na rozwój aplikacji, z której codziennie korzysta kilkanaście tysięcy klientów biznesowych w Polsce