Scrum Master

Billennium S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • ERP

  • SAP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie merytoryczne i kompetencyjne pracy zespołów projektowych i dbanie o zgodność ich pracy z wytycznymi metodyk Agile

  • Moderowanie spotkań projektowych w razie potrzeb

  • Wsparcie w usuwaniu blockerów oraz sprawne adresowanie problemów

  • Wsparcie w zapewnieniu sprawnej komunikacji pomiędzy członkami zespołu i współpraca z osobami pełniącymi różne role projektowe

  • Promowanie wartości Scrum w zespole/wymiana doświadczeń i wiedzy

  • Coaching zespołu/Product Ownera w zakresie technik monitorowania przebiegu Sprintu

  • Przygotowywanie raportów z realizacji zadań, ustalanie i rozliczanie mierników stanu realizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w roli Scrum Mastera (min. 3 lata)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)

  • Praktyczna wiedza z obszaru metodyk zwinnych (potwierdzona certyfikatami scrum.org)

  • Znajomość środowiska IT

  • Kompetencje miękkie na bardzo wysokim poziomie

  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i dzielenia się nią z innymi

  • Umiejętność dostrzegania ryzyka i rozwiązywania konfliktów

  • Znajomość SAFe i umiejętność wykorzystania go w pracy (potwierdzona certyfikatem SAFe)

  • Znajomość ERP/SAP

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w firmie wyróżnionej certyfikatem Great Place to Work

  • Szkolenia wewnętrzne I zewnętrzne, dostęp do branzowych platform e-learningowych

  • Praca w ok. 50 - osobowym community SM/PM/PO

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ciekawa oferta benefitów (system kafeteryjny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta Multisport)

  • Elastyczna forma zatrudnienia (różne rodzaje umów, zaleznie od preferencji Kandydatów)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Billennium jest polską firmą IT, która od 2003 roku rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy blisko 2000 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Przewiń do profilu firmy